jak to działa?

Wybór kosmetyku

Kupując produkty marki Zaria nie musisz zastanawiać się który spośród kilku dostępnych produktów będzie najlepiej dostosowany do Twojego typu cery. Po dokonaniu zakupu na podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłany plik „Analiza typu” z pytaniami mającymi na celu określenie aktualnych potrzeb Twojej cery oraz instrukcje jak należy go wypełnić. Po odesłaniu wypełnionego pliku oraz opłaceniu zamówienia rozpocznie się proces analizy Twoich aktualnych potrzeb, również pod kątem aktualnej pory roku. W oparciu o wyniki analizy zostanie dobrana receptura zamówionych produktów. Efektem końcowym będą produkty ściśle dostosowane do Twoich wymagań.    

Typy produktów

W ramach marki Zaria dostępne są trzy podstawowe produkty do pielęgnacji cery:

Zestaw do mycia twarzy - Cleanser A+ cleanser B

Zestaw składa się z części proszkowej oraz płynnej. Mieszanie obu części w zagłębieniu dłoni każdorazowo przed myciem twarzy zamienia się w wyjątkowy rytuał oczyszczania zamieniając łazienkę w Twoje prywatne SPA. Zestaw składa się ze sproszkowanych części roślin stosownych w Ajurwedzie oraz wodnych wyciągów roślinnych o właściwościach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Płyn balansujący – Conditioner

Płyn składa się z destylatów roślinnych oraz antyoksydantów indywidualnie dobieranych do typu cery. Aplikowany jest w postaci mgiełki na oczyszczoną skórę przed nałożeniem kremu

Krem balansujący – Balance cream

Krem, tak jak pozostałe produkty jest całkowici wolny od niebezpiecznych, lub potencjalnie niebezpiecznych substancji oraz substancji zapachowych. Skład jest w pełni naturalny, a zapach jest wypadkową użytych w produkcie substancji pozyskiwanych z roślin. Krem ma na celu zbalansowanie stanu cery poprzez odpowiednie nawilżenie oraz dostarczenie naturalnych substancji odżywczych oraz antyoksydantów.

Skład receptur

Wszystkie receptury oparte są wyłącznie na naturalnych substancjach pozyskiwanych z roślin. Używane są tylko substancje, które nie zostały zakwalifikowane w dostępnych badaniach jako niebezpieczne, lub potencjalnie niebezpieczne.

We wszystkich kosmetykach poza proszkową częścią zestawu myjącego – Cleanser A został użyty naturalny konserwant w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz ochrony przed niepożądanymi bakteriami.

Analizę składu zakupionych kosmetyków można przeprowadzić na podanej poniżej stronie internetowej. Na Twoje życzenie otrzymasz analizę drogą mailową razem z tłumaczeniem na język polski.

http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php

Efekty stosowania oraz filozofia marki

Produkty marki Zaria powinny być stosowane jako uzupełnienie harmonijnego stylu życia. Filozofia marki opiera się na przekonaniu, że stan cery, która poddawana jest stresowi oraz nieprawidłowemu odżywianiu, zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz, ulega degradacji.

Oferowane produkty mają na celu prawidłowe, zgodne z naturą, odżywienie cery od zewnątrz. W pełni zbalansowana skóra potrzebuje również harmonijnego stylu życia opartego na 3 filarach – naturalne pełnowartościowe odżywianie, zbilansowanie pracy z wypoczynkiem oraz sen w odpowiedniej ilości oraz jakości. Artykuły zamieszczone na dostępnym blogu mają na celu wsparcie balansowania cery poprzez wprowadzenie korzystnego dla niej stylu życia.     

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl