o Zaria

Kilka słów o tym, z czego zrodziła się marka Zaria i jak to działa. 

Na początek 

Jeżeli masz już dość przeglądania setek propozycji kosmetycznych w poszukiwaniu tej idealnej zostań z nami - my dostosujemy skład specjalnie dla Twojej cery, a Ty czas spędzony na testy i poszukiwania poświęć na relaks, i inspiracje z naszego bloga.

Poczuj rytm natury i pozwól jej zadbać o siebie.

 

Dlaczego Zaria?

Zaria (występująca również pod nazwą Zoria) to słowiańska bogini piękna i poranka - zorza.  

Każdy kto poczuł choć raz, jak wielką siłę i energię daje rozpoczęcie dnia o świcie zrozumie dlaczego nasi przodkowie czcili boginię poranka jako boginię piękna i wybrankę niebios. Dla wszystkich, którzy teraz myślą, że są sowami i nigdy nie będzie im dane dostrzec tego piękna, mam dobrą informację – na swoim przykładzie doświadczyłam, że niewielkie modyfikacje stylu życia umożliwiają czerpanie korzyści jakie daje wstawanie o wczesnym poranku.

Aby w pełni dostrzec piękno życia w naszym zabieganym nowoczesnym świecie, powinniśmy tak jak nasi przodkowie pogodzić się z tym co naturalne i żyć z tym w zgodzie. Tylko wtedy pozbędziemy się dolegliwości – bólu, zmęczenia, problemów skórnych itd.

 

Dlaczego Design?

Każdy dzień to nowy początek. Co więcej, każda nowa myśl może być nowym początkiem czegoś dobrego. Dlatego projektujemy siebie z każdym nowym dniem, z każdym nowym postanowieniem, z każdym nowym nawykiem, który wdrażamy w swoje życie. Tylko od nas zależy czy obraz, który malujemy będzie taki jak nam się podoba, czy może będzie nosił skazy szkodliwych nawyków i złych emocji.

 

Dlaczego kosmetyki Zaria?

W każdym pobliskim sklepie można kupić różne rodzaje kasz, zdrowych tłuszczów, warzywa, nasiona i owoce. Nauczyłam się jak komponować te posiłki, aby było szybko, smacznie i zdrowo. Na poszukiwanie naturalnego kosmetyku do oczyszczania i nawilżania twarzy spędziłam również dużo czasu, jednak bez uzyskania upragnionego efektu. Komponując swoje własne kosmetyki według dostępnych receptur, również nie dotarłam do upragnionego celu. Po wielu nieudanych próbach stworzenia czegoś od podstaw powstała linia Zaria. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie równie wielkim i ważnym odkryciem w sferze pielęgnacji cery jak dla mnie i pozostałych osób, które już doceniły ich działanie.

 

Wybór kosmetyku

Kupując produkty marki Zaria nie musisz zastanawiać się który spośród kilku dostępnych produktów będzie najlepiej dostosowany do Twojego typu cery. Po dokonaniu zakupu na podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłany plik „Analiza typu” z pytaniami dla określenia aktualnych potrzeb Twojej cery oraz instrukcje jak należy go wypełnić. 

Po odesłaniu wypełnionego pliku rozpocznie się proces analizy Twoich aktualnych potrzeb, również pod kątem aktualnej pory roku. W oparciu o wyniki analizy zostanie dobrana receptura zamówionych produktów. Efektem końcowym będą produkty ściśle dostosowane do Twoich wymagań.  

 

Typy produktów

W ramach marki Zaria dostępne są trzy podstawowe produkty do pielęgnacji cery:

Proszek do mycia twarzy - Cleanser x 2

Proszek wysypuje się w zagłębienie dłoni, a następnie dodając niewielką ilość ciepłej bieżącej wody miesza się do uzyskania jedwabistej śmietanki. Mieszanie kosmetyku w zagłębieniu dłoni każdorazowo przed myciem twarzy zamienia się w wyjątkowy rytuał oczyszczania zamieniając łazienkę w Twoje prywatne SPA. Proszek składa się ze sproszkowanych części roślin stosownych w Ajurwedzie, o właściwościach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Płyn balansujący – Conditioner

Płyn składa się z destylatów roślinnych oraz antyoksydantów indywidualnie dobieranych do typu cery. Aplikowany jest w postaci mgiełki na oczyszczoną skórę przed nałożeniem kremu

Krem balansujący – Balance cream

Krem, tak jak pozostałe produkty jest całkowicie wolny od niebezpiecznych, lub potencjalnie niebezpiecznych substancji oraz sztucznych substancji zapachowych. Skład jest w pełni naturalny, a zapach jest wypadkową użytych w produkcie substancji pozyskiwanych z roślin. Krem ma na celu zbalansowanie stanu cery poprzez odpowiednie nawilżenie oraz dostarczenie naturalnych substancji odżywczych oraz antyoksydantów.

 

Skład receptur

Wszystkie receptury oparte są wyłącznie na naturalnych substancjach pozyskiwanych z roślin. Używane są tylko substancje, które nie zostały zakwalifikowane w dostępnych badaniach jako niebezpieczne, lub potencjalnie niebezpieczne.

We wszystkich kosmetykach poza proszkową częścią zestawu myjącego – Cleanser A został użyty naturalny konserwant w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz ochrony przed niepożądanymi bakteriami.

Analizę składu zakupionych kosmetyków można przeprowadzić na podanej poniżej stronie internetowej. Na Twoje życzenie otrzymasz analizę drogą mailową razem z tłumaczeniem na język polski.

http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php

 

Efekty stosowania oraz filozofia marki

Produkty marki Zaria powinny być stosowane jako uzupełnienie harmonijnego stylu życia. Filozofia marki opiera się na przekonaniu, że stan cery, która poddawana jest stresowi oraz nieprawidłowemu odżywianiu, zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz, ulega degradacji.

Oferowane produkty mają na celu prawidłowe, zgodne z naturą, odżywienie cery od zewnątrz. W pełni zbalansowana skóra potrzebuje również harmonijnego stylu życia opartego na 3 filarach – naturalne pełnowartościowe odżywianie, zbilansowanie pracy
z wypoczynkiem oraz sen w odpowiedniej ilości oraz jakości. 

Artykuły zamieszczone w INSPIRACJE  mają na celu wsparcie balansowania cery poprzez wprowadzenie korzystnego dla niej stylu życia.    

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl