Od podstaw ... 0

Dlaczego Zaria?

Zaria (występująca również pod nazwą Zoria) to słowiańska bogini piękna i poranka - zorza.  

Każdy kto poczuł choć raz, jak wielką siłę i energię daje rozpoczęcie dnia o świcie zrozumie dlaczego nasi przodkowie czcili boginię poranka jako boginię piękna i wybrankę niebios. Dla wszystkich, którzy teraz myślą, że są sowami i nigdy nie będzie im dane dostrzec tego piękna, mam dobrą informację – na swoim przykładzie doświadczyłam, że niewielkie modyfikacje stylu życia umożliwiają czerpanie korzyści jakie daje wstawanie o wczesnym poranku.

Aby w pełni dostrzec piękno życia w naszym zabieganym nowoczesnym świecie, powinniśmy tak jak nasi przodkowie pogodzić się z tym co naturalne i żyć z tym w zgodzie. Tylko wtedy pozbędziemy się dolegliwości – bólu, zmęczenia, problemów skórnych itd.

 

Dlaczego Design?

Każdy dzień to nowy początek. Co więcej, każda nowa myśl może być nowym początkiem czegoś dobrego.  Dlatego projektujemy siebie z każdym nowym dniem, z każdym nowym postanowieniem, z każdym nowym nawykiem, który wdrażamy w swoje życie. Tylko od nas zależy czy obraz, który malujemy będzie taki jak nam się podoba, czy może będzie nosił skazy szkodliwych nawyków i złych emocji.

 

Dlaczego kosmetyki Zaria?

W każdym pobliskim sklepie można kupić różne rodzaje kasz, zdrowych tłuszczów, warzywa, nasiona i owoce. Nauczyłam się jak komponować te posiłki, aby było szybko, smacznie i zdrowo. Na poszukiwanie naturalnego kosmetyku do oczyszczania i nawilżania twarzy spędziłam również dużo czasu, jednak bez uzyskania upragnionego efektu. Komponując swoje własne kosmetyki według dostępnych receptur, również nie dotarłam do upragnionego celu. Po wielu nieudanych próbach stworzenia czegoś od podstaw powstała linia Zaria. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie równie wielkim i ważnym odkryciem w sferze pielęgnacji cery jak dla mnie i innych osób, które doceniły ich działanie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl